Jak na iPadu pracovat se soubory?

Petr Mára udělal pěkný videonávod jak se na iPadu pracuje se soubory.

Zlí jazykové tvrdí, že na iPadu a iPhonu nelze spravovat soubory stejně efektivně jako například na Androidu, iOS to však navzdory všem svým omezením umí stejně dobře jako každý jiný systém. Tyto pomluvy pramení většinou z neznalosti věci.

Je potřeba pochopit jinou filozofii práce se soubory a trochu jiný přístup celého systému. Uživatelský komfort tím rozhodně netrpí, naopak je často vidět výhoda tohoto omezení ve snadném udržování pořádku v souborech.

Doporučuji ke shlédnutí všem majitelům iPadů a iPhonů, i já jsem v tomto návodu objevil pár užitečných rad, tipů a aplikací.

1 komentář u „Jak na iPadu pracovat se soubory?

  1. DD

    No bohuzel ta filozofie neni dobra. Kazda aplikace na iPhonu/iPadu je sandboxovana, tudiz nema pristup k datum aplikace jine a neexistuje spolecne uloziste kam by meli pristup vsechny aplikace.
    Takze si kazda aplikace musi vytvorit svoji kopii daneho souboru.
    Takze kdyz pres browser stahnu PDFko, otevru ho v goodreaderu a pak pripadne v uPadu pro nejake editace, tak mam razem 3 kopie toho sameho souboru v iPadu, tudiz pekny bordel. Kazda aplikace v ktere dany PDF soubor otevru si vytvori jeho vlastni kopii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *