SPB Mobile “Hell”

Na doporučení kamaráda jsem vyzkoušel na HTC Touch Pro software SPB Mobile Shell, verzi 3.5. Vypadalo to pěkně a konečně se HTCčko dalo ovládat pouze prsty, jenže…

Vždy na noc dám HTC na nabíječku, ráno je tedy baterie na 100%. Večer když ho opět dávám na nabíječku je baterie na cca 60 – 40%, podle toho kolik jsme měl hovorů. Což není moc, ale zvykl jsem. Dva dny se dají uhrát, ale je to riziko že to někde klekne.

Jenže výše zmíněný software je vskutku pojídač baterie. Představte si, že baterie padá asi o jedno procento každou minutu. A to i když s telefonem nic nedělám! Takže po cca 1-2 hodinách je mrtvo. No prostě děs běs. Už jsem myslel že je na vině baterie, ale stačilo pouze odinstalovat ten shell a už jsem zase s výdrží na 2 dnech. Sláva!

Vzkaz pro SPB: “Dobrá práce, ale zkuste to znovu a lépe.”

Věřím že se jedná pouze o nějaký bug který bude co nevidět opraven, nicméně pro mě je to zatím nepoužitelné. Jinak je to software pěkný a určitě bych si ho zamiloval. Rozhodně je to použitelnější než TouchFLO, které je spíše parodií na dotykové ovládání zařízení s WM.

Děkuji za pozornost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *