Sennheiser MX 460

Koupil jsem si sluchátka Sennheiser MX 460 jako náhradu za originální sluchátka k HTC. Měly označení Basswind a basy já rád. Originální HTC mě svojí kvalitou ani designem moc neuchvátily. Nejsem sice fajnšmekr, ale špunty dodávané k Sony Ericsson K800i byly prostě lepší, chtěl jsem se vrátit alespoň na tuhle kvalitu.

Sluchátka Sennheiser MX 46Připojil jsem je přes redukci a s hrůzou zjistil, že je to snad ještě horší. Což mě vzhledem k jejich ceně naštvalo. Čekal jsem zkrátka lepší zvuk, ale úplně chyběly basy. Grrrr…

Na HTC jsem dál používal originální sluchátka a Sennheisery jsem si vzal k notebooku do práce, pro poslouchání rádia “jedním uchem”. Ale zjistil jsem, že ty sluchátka hrají sakra dobře, takže problém špatného zvuku na HTC je někde jinde. Redukce je originální HTC, takže problém je zřejmě ve výstupu a ten má HTC zřejmě přizpůsobený pouze na svoje sluchátka.

Upřímně řečeno, i ten zabudovaný přehrávač v Touchflo stojí za starou bačkoru. Ovládání hrozný a zvuk taky. Začal jsem používat CorePlayer, to už je trochu lepší, ale pořád se to kvalitě K800 nemůže ani přiblížit a navíc to ovládání je pořád katastrofa. Aby to člověk pořád tahal z kapsy, zapínal a vypínal když chce změnit hlasitost, trefoval se prstem do miniaturních tlačítek na displeji…děs. U K800 bylo jedno hardwarové tlačítko (Play/Pause) a tlačítka Volume (+)(-) a to mi úplně stačilo. Tlačítka Volume (+)(-) má HTC Touch Pro také, ale nefungují když je zařízení uspané.

Začínám se poohlížet po nějakém šikovném a malém MP3 přehrávači, i když je to proti mému přesvědčení. Mám totiž naučeno mí u sebe 3 věci – peněženku, klíče a mobil, na cokoliv dalšího zapomínám. Takže až si pořídím nějaký přehrávač, určitě ho budu zapomínat. Jenže chci poslouchat hudbu a ne chrčení.

Ani displej nepotřebuju, jediné co požaduji jsou tlačítka Volume (+)(-), (Play/Pause) a ještě vy se šikly (<<) a (>>) pro přeskakování písniček. Ale HLAVNĚ – MUSÍ TO HRÁT LÉPE NEŽ HTC TOUCH PRO!

Nějaké tipy?