iPhone je lepší než Samsung Galaxy S!

Provokační nadpis, co říkáte?! Kdo má teď rudo před očima, může následující řádky přeskočit a rovnou mi do komentářů napsat v čem je tam Zamzung lepší…

Jestli je něco lepší nebo horší, na to nelze objektivně odpovědět. Nezkoušejte to a nezkoušejte se s o tom s někým hádat. Každé zařízení je jiné a umí stejné věci jiným způsobem. A každému vyhovuje něco jiného.

Co mě ale fascinuje – kdykoliv se někde objeví článek o Apple iPhone, tak na 100% se v diskuzi objeví zmínka o Samsung Galaxy S. Vždy se najde nějaký blb, který začne říkat že Galaxy je ve všem lepší než iPhone, že iPhone 4 je šmejd se kterým se nedá volat, ztrácí signál, všichni jsou ovce a tak dále.

Ponechme stranou, jestli to je pravda nebo není. Mě spíš fascinuje že se vždy najde idiot co musí ostatní přesvědčovat o svojí pravdě, i když to s tématem článku vůbec nesouvisí. Možná ty lidi tem Samsung platí. I když o tom pochybuji, protože tihle lidí jsou ostuda diskuzí.

Co je ještě lepší – tihle lidé se nejvíc objevují na webech věnovaných uživatelům iPhone a neustále ostatní přesvědčují, v čem je ten Galaxy lepší. Jako kdyby to někoho zajímalo. Asi jako kdybych šel do diskuze o ježdění na koních a každého tam přesvědčoval že jezdit na motorce je lepší než na koni a začal tam vyjmenovávat parmetry motorek a srovnávat výkon a spotřebu. Na obecném serveru věnovaného mobilům tu diskuzi ještě celkem pochopím, ale pokud se stránka jmenuje iPhonemania, tzn. web věnovaný čistě iPhone a vše okolo iPhonů, pak mi zůstává rozum stát. Proč to ti lidé dělají? Proč přesvědčují ostatní o svojí pravdě? Proč se do krve hádají s někým kdo si dobrovolně vybral iPhone jako svůj mobil?

Dle mého je to na 50% provokace, a 50% závist. Té závisti tam možná bude víc, protože ne každý je ochotný dát za mobil přes 16 tisíc.

2 komentáře u „iPhone je lepší než Samsung Galaxy S!

    1. Kerpof Autor příspěvku

      Souhlas, zkušenost mě naučila. Ale stejně se najde dost lidí co ti budou tvrdit že ta plečka od samsungu je lepší :-) (viz. facebook) ale ta cena opravdu nic moc. Jenže to už je prostě apple. Bohužel i bohudík.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *