Firmware 4.20 pro CK3100

Konečne jsem se dostal k otestování této verze. Mimochodem, vyšla nová verze Parrot Software Update Tool, konkrétně 3.5.0.0. Funguje bez problémů, update jsem dělal už z něj.

Nejdřív mě trošku vyděsil samotný průběh flashování, na displeji se zobrazilo tohle

Parrot CK3100 při aktualizaci

Parrot CK3100 při aktualizaci

ale nakonec všechno dobře dopadlo, handsfree se restartovala a naběhla bez problémů.

Konečně přejmenovali položku Oblíbené na Nastavení! Původní překlad byl dost matoucí, já sám jsem chybu v překladu hlásil už asi před půl rokem, ale bez reakce ze strany Parrotu.

Uživatele Windows Mobile zklamu – handsfree stále špatně synchronizuje adresář (prohozené příjmení a jméno). A stále se nesynchronizují seznamy hovorů (příchozí, odchozí, zmeškané). Testoval jsem s pomocí HTC Touch Pro.

Takže oproti verzi 4.19 žádná změna která by stála za aktualizaci. Stále doporučuji zůstat u verze 4.17a, která funguje asi nejlépe a kterou si můžete stáhnout v mém balíku.

UPDATE 16.3.2011: firmare si můžete také stáhnout na této stránce

UPDATE 5.10.2009: Už jsem zpátky na 4.17a. Používám poměrně často seznamy hovorů, takže bez nich je to pro mě nepoužitelné. Downgrade bez problémů, dokonce už mi to i běhěm flashování napsalo “Cekejte prosim!” a ne nějaké klikyháky.

Parrot CK3100 při flashování

Parrot CK3100 při flashování

7 komentářů u „Firmware 4.20 pro CK3100

 1. Petr

  Ahoj, díky za SW k Parrotu CK3100. Mám starou hodně starou verzi a nový telefon, tak jsem to chtěl flashnout. Problém je, že se mi vůbec nepodařilo spojit NTB s Parrotem přes BT. Tak se chci zeptat, zda to má normální postup, jako: Spustit SW pro Update, vybrat zařízení, vybrat verzi, spustit. Pak to našlo BT zařízení CK3100 a chtělo párovat. Zadal jsem 1234 (podle dokumentace od Parrot), na chvilinku se to chtělo zkonektovat a padlo to. Několikrát. Netušíte, co dělaám blbě?
  Díky

 2. Petr

  To jsem měl, zkusil jsem to teď z jiného NTB a rozběhlo se to. Takže asi jinak nastavené BT v NTB.
  Díky a zdravím

 3. Martin

  Dobrý den, v posledné době se mi nepodařilo správně připojit mobil k Parrot CK3100. Vždy vyskočila hláška Memory full. Na internetu jsem se dočetl, že bych mohl zkusit updatovat software, ale při updatování mi u Parrot Software Update Tool nevyskočil typ Bluetooth virtual serial connection. Když jsem zkoušel dát Bluetooth connection, tak při posledním kroku hned na začítku vyskošila chyba, že se nepodařilo správně updatovat software.
  Nevíte v čem je chyba nebo jak řešit problém Memory full ?
  Děkuji za odpověď
  PS: Postupoval jsem podle návodu od Recall – Postup přehrání Bluetooth sad Parrot

 4. Martin

  Tak i po neúspěšném přehrání mobil se s Parrotem úspěšně připojil a žádná hláška Memory full nevyskočila.

 5. Honza

  Tak už je venku v4.21, údajně opravuje problémy s vyzváněním (jaké?!?) u některých tel. (Nokia, BB,…). Nevím jestli to má cenu vůbec zkoušet..

  1. Kopecek

   Upgradoval jsem na verzi 4.21, ale mám celkem zásadní problém. Když přepnu language na čeština, tak mi toto nastavení vydrží jen do nejbližšího vypnutí papoucha a pak lup a je tam zase angličtina. Když si auto vezme manželka, tak je sangličtinou marná a přepínat to pokaždé, když otočím klíčkem v zapalování je pěkný opruz.


   …. Konečně přejmenovali položku Oblíbené na Nastavení! Původní překlad byl dost matoucí, já sám jsem chybu v překladu hlásil už asi před půl rokem, ale bez reakce ze strany Parrotu…..

   Ano, přejmenovali, ale je celkem komické, že při zapnuté hlasové navigaci v menu to na displeji ukazuje Nastavení a slečna pořád hlásí “Oblíbené”. Ale to se asi dalo čekat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *