Bluetooth handsfree používají jenom exoti

Když vidím jak se různí exoti procházejí po městě s bluetooth handsfree v uchu a jsou důležití jak papír od sekaný, vždy si vzpomenu na tuhle scénu ze seriálu Extraz.

http://youtu.be/grXKHDHYM0s

Existuje hodně profesí, kde má bluetooth sluchátko praktické využití, např. řidič dodávky nějaké balíkové služby. Jenže jak už to tak bývá, přesně tihle lidé handsfree vůbec nemají/nepoužívají. A tak volají za jízdy, jednou rukou drží mobil, druhou listují camráky a koleny se snaží udržet auto na silnici.

Pak tu máme exoty, kteří mají asi jeden hovor denně, ale přesto mají v uchu handsfree sluchátko nepřetržitě celý den. Nejčastěji je potkávám v obchodních domech a nikdy jsem je neslyšel/neviděl telefonovat. Chudší exoti mají klasickou drátovou handsfree do ucha, tzv. bondovku.

1 komentář u „Bluetooth handsfree používají jenom exoti

  1. Patrik Vogl

    No, ti mamlasové co v tom chodí v Tescu, co také nemusím. Řekl bych, že BT headset je úžasný, pokud jej má člověk v kapse, zvoní mu telefon – nandá si sluchátko a mluví. A po skončení hovoru jej zase sundá. Mít jej neustále na uchu je vážně hrozné, obzvlášť když v tom uchu vidíš nějaké plastové cosi za dvě stovky z výprodeje.

    Jinak je BT headset skvělá věc, když člověk sedí v kanceláři, anebo má dlouhý hovor. Mám neomezené volání / SMS a denně nějaké dvě – tři hodiny (bohužel?) provolám, takže kdykoli to jde, rozhodně headset – taky proto, že mít telefon u ucha se zmačklou rukou vydržím maximálně pár minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *