Apple Media event na iPhone 3G

Dnes jsem se náhodou dozvěděl o jakési Apple Media event v San Franciscu. Dokonce jej měl Apple přenášet (streamovat) online a mělo to fungovat v Apple zařízeních včetně iPhonu. Nebylo nic jednoduššího než to vyzkoušet. A stálo to za to!

U telefonu jsem vypnul WiFi a nechal přenos dat pouze na 3G od Vodafone. Doma mám totiž internet pouze 660 kbps a to nestačí ani na youtube.com. Přenos začal a už jsem na iPhonu (3G) sledoval plynulý stream. Čekal jsem že se to začne sekat nebo vypadávat, ale fungovalo to celou dobu na jedničku. Jediný problém byl se zvukem, ten byl slabý a teprve po vyšroubování volume na 100% bylo něco slyšet. Po technické stránce všechno proběhlo na jedna mínus (mínus za ten zvuk).

Co mně ale udělalo větší radost byl samotný obsah prezentace. Já sice nevládnu angličtinou nějak moc dobře, ale Stevovi Jobsovi jsem rozuměl naprosto perfektně. A to i přesto, že je to rodilý mluvčí.

Největší radost mi udělala zmínka o iOS 4.1 který bude ke stažení příští týden a který řeší několik bugů, včetně rychlosti/záseků na iPhone 3G. Já už jsem nad iOS čtvrté řady skoro zlomil hůl ale tohle vypadá nadějně. Samozřejmě uvidíme až po vyzkoušení, ale už jsem někde zahlédl zmínku o verz iOS 4.1 beta a ta prý na iPhonu 3G fungovala bez problémů.

Dále předvedené iPody mě moc netankují, ale bylo příjemné koukat na jejich prezentaci. Ostatně jako na jakoukoliv prezentaci od Jobse. Zatím jsem je vždy sledoval ze záznamu, tak dnes to bylo poprvé naživo.

1 komentář u „Apple Media event na iPhone 3G

  1. Tomas

    Jj prezentace ma Steve zmaknute.
    Koukam,ze nejsem jedinny, kdo ma doma pomale pripojeni. Resp. s mistnimi isp jsem zlomil hul, pilsfree neodpovidaj, tak jedu na firemni cdma s wl500. Na FB a text to jde, jinak to je bida.
    BB snad uz pristi tyden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *