iPhone 3G iOS 4.1 a handsfree Parrot CK3100 LCD

Ač jsem se zařekl, že na pokusy s iOS4 už nemám náladu, přesto jsem novou verzi 4.1 vyzkoušel. Hlaně proto, že sám velký Steve potvrdil, že by tato verze měla opravit problémy s rychlostí na iPhone 3G. Což byl přesně můj případ. Tuhle verzi mám zatím jen dva dny, takže na nějaké hodnocení je ještě brzy, ale dnes jsem ji poprvé vyzkoušel ve spojení s handsfree Parrot CK3100 a opět jsem byl příjemně překvapen.

Konečně se synchronizují i seznamy posledních čísel! Doteď se synchronizoval pouze adresář, nová verze 4.1 už synchronizuje i seznamy přijatých, odchozích a zmeškaných hovorů. Ještě jsem neměl možnost vyzkoušet volání a příjem hovorů, ale to za pár dní otestuji a pokud budou nějaké problémy tak dám určitě vědět. Každopádně už verze 4.0 uměla přenášet i vyzvánění, takže jste nemuseli poslouchat to odporné vyzvánění co má Parrot. Nepředpokládám že se tohle změnilo.

Pro doplnění, testoval jsem to s handsfree Parrot CK 3100 LCD s verzí firmware 4.17a, telefon je iPhone 3G s iOS 4.1, bez Jailbreaku.

2 komentáře u „iPhone 3G iOS 4.1 a handsfree Parrot CK3100 LCD

 1. NuClear

  Mám iPhone 3GS s iOS 4.1 a na Parrotu 3100 mi přestala chodit dobře hlasitost.
  Hovory jsou úplně ztlumené.A hláskování adresáře řve.
  Hovory se dají ručně zesílit, ale po novém připojení jsou zas slabé…
  Nevíte co s tím ?

  1. Kerpof Autor příspěvku

   Jakou máte verzi firmware v handsfree? Protože verze 4.23 opravuje: Fix bug of previous version : Microphone volume settings was not saved Jinými slovy opravuje “nepamatování hlasitosti mikrofonu”. Sice tam píšou o mikrofonu, ale vliv to má asi i na reproduktor.

   Ale jako první bych zkusil vyresetovat Parrota a znovu spárovat. Reset se provádí stiskem všech 3 tlačítek současně (červené+zelené+kolečko) a podržením, dokud se displej nesmaže ale zůstane svítit a následně dalším stiskem všech 3 tlačítek. Pak znovu nastavit a spárovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *