Pokojová anténa

Na serveru digitalnitelevize.cz který pravidelně navštěvuji se objevil dotaz, zda-li se v Plzni dá chytat digitál z Domažlic na pokojovku (pokojovou anténu).

Otázkou je, co si kdo představuje pod pojmem pokojová anténa. Já například tohle:

Anténa za skříní 1/2 Anténa za skříní 2/2

Věřte nebo ne, chytám na to Domažlice bez problémů. Anténa, která by venku nepřežila ani rok, za skříní vydrží léta. Je to nouzové řešení, ale zatím plně postačuje.

2 komentáře u „Pokojová anténa

  1. pevac

    Díky za inspiraci,jsem rád že jsem tuto pokojovku na digitalnitelevizi.cz objevil. Právě jsem stejnou pokojovku rozchodil na Francouzské u vozovnytramvají,taky 3.patro,ale okna mám na opačnou stranu, tak chytám skrz celý dům!! Ale s polským sítem neee,jedině staré plzeňské.

  2. Kerpof Autor příspěvku

    Dík za reakci, mimochodem první na tomto mém blogu.

    Já už jsem to trochu vylepšil. Na balkóně mám síto na Domažlice (staré rezavé plzeňské), na druhé straně domu (společný balkón na schodišti) mám toto síto a na něj chytám Krašov + Košutku. Pak mám slučovač na kanál 38 a zbytek pásma a výstup jde do set-top boxu + DVD rekordéru. Obraz parádní (oproti analogu) a mám digitalizaci (zatím) vyřešenou. Chtěl jsem původně satelit, ale tohle je víc adrenalinu :) Jde na tom i analog, akorát Nova trošku zrní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *