Vychovatel

Není nad to narazit za volantem na “vychovatele”. Jako na tomto videu, pána v autě s RZ 7B6 2484. Je to idiot za volantem.

Tento idiot v Oktávii Combi bohužel nezná pravidla silničního provozu a myslí si, že jen zastavil předbíhajícího. Nevím kde se v něm bere ta jistota že činí správně, ale “kameraman” se na silnici chová podle pravidel, rozhodně nepředbíhá i když to tak vypadá. Na jízdě v levém pruhu není nic špatného a auta by se měla postupně řadit pomocí “zipu”. To že všichni čekají v pravém pruhu neznamená že tam všichni čekat musí. Nikde není povinnost jet pouze v pravém pruhu, může si vybrat pruh jaký chce. Bohužel ten dement v oktávce má svojí pravdu a prosazuje jí za každou cenu, neváhá použít i prostředníček. Asi má nějaký osobní problém a ventiluje si vztek za volantem.

Také jsem se setkal s vychovateli na silnicích. Chovají se nepředvídavě a hlavně nebezpečně. Když na nějakého narazíte, neřešte ho. On žije ve svém světě se svými pravidly a nikdy neuzná že se mýlí. Za volantem jde o život a tak si raději držte odstup.

3 komentáře u „Vychovatel

  1. Roman

   Aha, koukám, že pan aaa je majitel vozidla Octavia II, RZ 7B6 2484 a dokonce ho i 4.1.2011 v 15:35 řídí.

   Pro autora článku:
   Vy ho znáte osobně?
   Že jste ho v posledním odstavci tak přesně odhadnul.

 1. bbb

  Naprostý souhlas s autorem článku. Pán v Octavii nejenom že nezná pravidlo zipu, ale svým jednáním v tomto případě prodlužuje kolonu do rychlostní komunikace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *