iPhone je lepší než Samsung Galaxy S!

Provokační nadpis, co říkáte?! Kdo má teď rudo před očima, může následující řádky přeskočit a rovnou mi do komentářů napsat v čem je tam Zamzung lepší…

Jestli je něco lepší nebo horší, na to nelze objektivně odpovědět. Nezkoušejte to a nezkoušejte se s o tom s někým hádat. Každé zařízení je jiné a umí stejné věci jiným způsobem. A každému vyhovuje něco jiného.

Co mě ale fascinuje – kdykoliv se někde objeví článek o Apple iPhone, tak na 100% se v diskuzi objeví zmínka o Samsung Galaxy S. Vždy se najde nějaký blb, který začne říkat že Galaxy je ve všem lepší než iPhone, že iPhone 4 je šmejd se kterým se nedá volat, ztrácí signál, všichni jsou ovce a tak dále.

Ponechme stranou, jestli to je pravda nebo není. Mě spíš fascinuje že se vždy najde idiot co musí ostatní přesvědčovat o svojí pravdě, i když to s tématem článku vůbec nesouvisí. Možná ty lidi tem Samsung platí. I když o tom pochybuji, protože tihle lidí jsou ostuda diskuzí.

Co je ještě lepší – tihle lidé se nejvíc objevují na webech věnovaných uživatelům iPhone a neustále ostatní přesvědčují, v čem je ten Galaxy lepší. Jako kdyby to někoho zajímalo. Asi jako kdybych šel do diskuze o ježdění na koních a každého tam přesvědčoval že jezdit na motorce je lepší než na koni a začal tam vyjmenovávat parmetry motorek a srovnávat výkon a spotřebu. Na obecném serveru věnovaného mobilům tu diskuzi ještě celkem pochopím, ale pokud se stránka jmenuje iPhonemania, tzn. web věnovaný čistě iPhone a vše okolo iPhonů, pak mi zůstává rozum stát. Proč to ti lidé dělají? Proč přesvědčují ostatní o svojí pravdě? Proč se do krve hádají s někým kdo si dobrovolně vybral iPhone jako svůj mobil?

Dle mého je to na 50% provokace, a 50% závist. Té závisti tam možná bude víc, protože ne každý je ochotný dát za mobil přes 16 tisíc.

Dva komentáře

  1. tomas napsal:

    ja taky nejsem ochotny dat 16000 za mobil, presto je iPhone The Best :)

    • Kerpof napsal:

      Souhlas, zkušenost mě naučila. Ale stejně se najde dost lidí co ti budou tvrdit že ta plečka od samsungu je lepší :-) (viz. facebook) ale ta cena opravdu nic moc. Jenže to už je prostě apple. Bohužel i bohudík.

Komentujte

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich