Bluetooth handsfree používají jenom exoti

Když vidím jak se různí exoti procházejí po městě s bluetooth handsfree v uchu a jsou důležití jak papír od sekaný, vždy si vzpomenu na tuhle scénu ze seriálu Extraz.

Existuje hodně profesí, kde má bluetooth sluchátko praktické využití, např. řidič dodávky nějaké balíkové služby. Jenže jak už to tak bývá, přesně tihle lidé handsfree vůbec nemají/nepoužívají. A tak volají za jízdy, jednou rukou drží mobil, druhou listují camráky a koleny se snaží udržet auto na silnici.

Pak tu máme exoty, kteří mají asi jeden hovor denně, ale přesto mají v uchu handsfree sluchátko nepřetržitě celý den. Nejčastěji je potkávám v obchodních domech a nikdy jsem je neslyšel/neviděl telefonovat. Chudší exoti mají klasickou drátovou handsfree do ucha, tzv. bondovku.

Jeden komentář

  1. Patrik Vogl napsal:

    No, ti mamlasové co v tom chodí v Tescu, co také nemusím. Řekl bych, že BT headset je úžasný, pokud jej má člověk v kapse, zvoní mu telefon – nandá si sluchátko a mluví. A po skončení hovoru jej zase sundá. Mít jej neustále na uchu je vážně hrozné, obzvlášť když v tom uchu vidíš nějaké plastové cosi za dvě stovky z výprodeje.

    Jinak je BT headset skvělá věc, když člověk sedí v kanceláři, anebo má dlouhý hovor. Mám neomezené volání / SMS a denně nějaké dvě – tři hodiny (bohužel?) provolám, takže kdykoli to jde, rozhodně headset – taky proto, že mít telefon u ucha se zmačklou rukou vydržím maximálně pár minut.

Komentujte

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich